67001100

Jaunums

THULE RideAlong Dark Grey

THULE RideAlong Dark Grey

€ 120,00

Uz rāmja aizmugurē

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

Rakstu arhīvs

Thule - augstākā līmeņa bagāžnieki

Viens no plašākajiem bagāžnieku piedāvājumiem Latvijā par labākājām cenām

Thule ir zviedru bagāžnieku ražotājs un izstrādātājs, kas piedāvā Premium segmenta jumta bagāžniekus klietiem ar visaugstākajām dizaina un kvalitātes prasībām 

thule_accessories_collage

Produkti  21-24 no 24

Kārtot pēc

Popularitātes

Cenas

Alfabēta

Jaunākās

Skatīt kā režģi
-11%Akcija

THULE ProRide 598 Black

€ 142,00
€ 160,00

Pirkt

Elegance un viegla bagāžas uzkraušana uz jumta

Kad rāmja turētājs uzsliets, tas paliek vertikālā pozīcijā, atvieglojot velosipēda uzlikšanu Riteņa turētājs ir izstrādāts tā, lai automātiski nopozicionētu velosipēdu un ļautu tam balstīties pret rāmja turētāju nostiprināšanas laikā Visa regulēšana un nostiprināšana tiek veikta ērti un ātri automāšīnas jumta augstumā, izmantojot pagriežamo kloķi Ātri atvienojamās siksnas, kuras var pielāgot dažādiem riteņu izmēriem, tur riteņus droši vietā Komplektācijā iekļauti 20mm T-Track adapteri, kas paredzēti uzstādīšanai uz WingBar un SlideBar Sistēma ātrai uzstādīšanai uz jumta bagāžniekiem Viegla un eleganta alumīnija konstrukcija Viegli uzstādāms abās automašīnas jumta pusēs Pieslēdzams - velosipēds pie velosipēda turētāja un velosipēda turētājs pie jumta bagāžnieka Piemērots līdz 100 mm platiem velosipedu rāmjiem Spēj noturēt līdz 20kg smagus velosipēdus

-17%Akcija

THULE ClipOn High 9106

€ 240,00
€ 288,00

Pirkt

Hečbekiem un universāļiem nenosedzot numura zīmi

Viegli uzstādāms uz aizmugurējām durvīm ar unikālu piesprādzēšanas sistēmu un patentētu pieslēgšanas mehānismu. Ar gumiju pārklāti rāmja turētāji. Visas daļas, kas ir saskarē ar automašīnu, aizsardzības nolūkā ir pārklātas ar gumiju. Regulējamas ātri atvienojamas siksnas droši notur riteņus vietā. Ātri salokāms ērtai uzglabāšanai. Var pārvadāt vienu vai divus velosipēdus.

THULE ProRide 598 3X

€ 335,00
€ 450,00

Pirkt

Velo turētājs - 3 velosipēdiem

Jaunajam Thule ProRide ir moderns un funkcionāls dizains. Pilnīgi jauns, pašregulējošs rāmja satvērējs ļauj velosipēdu ātri un viegli uzlikt un noņemt. Nostiprināšanas mehānisms ir viegli aizsniedzamā augstumā! Velosipēda turētāja alumīnija konstrukcija ir ļoti viegla.

-20%Akcija

THULE EuroClassic G6 LED 2velo

€ 560,00
€ 702,00

Pirkt

Ekskluzīvais, paplatināmais turētājs velosipēdiem

•Ekskluzīvi gaismas diožu lukturi ar gaumigu dizainu piešķir turētajam unikālu izskatu •Riteņu savilkšanas siksnas ērtai riteņu piestiprināšanai •Jauns, uzlabots, ar vienu roku saslēdzams mehānisms, kam nepieciešams mazs aizvēršanas spēks, bet kas nodrošina lielu stabilitāti •Jauna atliekšanas sistēma ar pedāli, lai ērti un viegli piekļūtu automašīnas bagāžniekam, iebūvēta atdure novērš velosipēdu saskari ar zemi •Plats atliekšanas leņķis ļauj atvērt ļoti lielas aizmugures durvis (piem. VW T5) - pat ja novietoti četri velosipēdi •Noņemami un viegli pārvietojami rāmja turētāji ar ātrās uzstādīšanas sistēmu ērtai velosipēdu iekraušanai •Turētājs pieslēdzams pie piekabes āķa un visi velosipēdi pieslēdzami pie turētāja •Plati riteņu turētāji ar palielinātu attālumu ļauj pārvadāt smagus, masīvus velosipēdus ar lielu attālumu starp riteņiem •Piemērots visiem velosipēdiem un riteņu izmēriem •Max. Velosipēdu skaits 2 (3 ar adapteri 928-1)

FF Veikals piedāvājums spēkā: 24.06.2018