67001100

Jaunums

Karcher NT 27/1 Me

Karcher NT 27/1 Me

€ 199,00

Profesionāls sūcējs mitrai vai sausai uzkopšanai

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

Samsung Xpress M2026

€ 69,00

Pirkt

Kompakts un ergonomisks

Ātra drukāšana Teicama teksta un attēlu kvalitāte Ergonomisks dizains

Canon i-SENSYS LBP6230DW

€ 145,00
€ 158,40

Pirkt

Melnbaltās lāzerdrukas printeris

5 gaismas diodes indikatori, 4 darbības taustiņi Papīra ievade (standarta): 250 lokšņu daudzfunkciju paplāte 1 loksnes manuālās ievades slots Papīra izvade: 100 loksnes ar apdrukāto pusi uz leju Apdrukājamā materiāla veids: Parasts papīrs, smags papīrs, kodoskopa plēve, etiķete, indeksa kartīte, aploksne Drukas piemales: 5 mm no augšas, apakšas, kreisās un labās malas

Brother HL-3140CW

€ 180,00
€ 246,00

Pirkt

Kvalitatīvs krāsu bezvadu lāzerprinteris

Pateicoties augstajai drukas kvalitātei, HL-3140CW piedāvā nemainīgi profesionālus krāsu un m/b dokumentus ar drukas ātrumu līdz 18 lapām minūtē. Bezvadu pieslēgumu nodrošina ātrdarbīgs 802.11n interfeiss. Neaizņem daudz vietas, uzticams darbībā - labi piemērots nelielam birojam vai mājas vajadzībām. Iebūvētais LCD ekrāns ļauj viegli piekļūt printera izvēlnei, kā arī izmantot PIN kodu konfidenciālu dokumentu drukāšanai. Izmantojot mobilo savienojumu iespējama drukāšana tieši no Apple iOS, Android, Windows Phone vai Blackberry ierīcēm.

Brother HL-L2375DW

€ 139,00

Pirkt

Lāzerprinteris ar automātisko Duplex, Wi-Fi

Aizvieto Brother HL-L2365DW. Izstrādāts uzticamam drukas rezultātam, HL-L2375DW ir printeris lietošanai mājās un nelielos birojos. Kompaktā drukas ierīce neaizņems daudz vietas uz darba galda un ir aprīkota ar iespēju izveidot vadu tīkla savienojumu vai drukāt no mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem, izmantojot bezvadu tīkla savienojumu. Printeris ir viens no Brother jaudīgākajām un produktīvākajām melnbaltas lāzerdrukas ierīcēm, kas ļaus samazināt drukas izmaksas, pateicoties augsta ražīguma toneru kasetnēm un lielākai, kā standarta papīra padeves kastei - retākai papīra papildināšanai. Galvenās funkcijas: Līdz 34 izdrukām minūtē liels drukas ātrums ar mazāk kā 50dB. Automātiska divpusējas drukas funkcija. Liela papīra padeve - 250 papīra loksnēm. Bezvadu un vadu tīkla savienojums. Iekļauts līdz 1,200 izdruku* starta toneris (* Aptuvenā kasetņu ietilpība atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam.) Vienkārši uzstādāms un lietojams. NB! USB kabelis komplektā NAV iekļauts!

Brother HL-L2310D

€ 87,00

Pirkt

Lāzerprinteris ar automātisko Duplex

Aizvieto Brother HL-L2300D Kluss un kompakts melnbaltas lāzerdrukas printeris, veidots lietošanai mājās un nelielos birojos. Printeris ir neliels izmēros un tam var atrast vietu uz sava darba galda. Šī ierīce ir lieliska izvēle nelielām telpām. Viens no mūsu ātrākajiem un produktīvākajiem printeriem. Izteiktu krāsu un augstas kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē. Ar lielu papīra padevi, nebūs vajadzības nepārtraukti papildināt papīru, vairāk laika veltot saviem tiešajiem darba pienākumiem. Drukas ātrums: līdz 30 lapas minūtē ar mazāk kā 50dB Automātiska divpusēja druka Liela papīra padeve - 250 papīra loksnēm Iekļauta līdz 700 izdruku* starta tonera kasetne (*aptuvenā kasetņu ietilpība atbilstoši ISO/IEC 19752.) Vienkārši uzstādāms un lietojams. Rekomendējamā mēneša noslodze 250 - 2000 lapas mēnesī. Iepakojumā: Strāvas padeves vads, produkta drošības rokasgrāmata, programmatūras disks, izejmateriāli, lietotāja rokasgrāmata, garantijas karte, ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata. NB! USB kabelis komplektā NAV iekļauts!

Brother HL-L2350DW

€ 106,00

Pirkt

Lāzerprinteris ar automātisko Duplex

Aizvieto Brother HL-L2340DW Kluss un kompakts melnbaltas lāzerdrukas printeris, veidots lietošanai mājās un nelielos birojos. Printeris ir neliels izmēros un tam var atrast vietu uz sava darba galda. Šī ierīce ir lieliska izvēle nelielām telpām. Viens no mūsu ātrākajiem un produktīvākajiem printeriem. Izteiktu krāsu un augstas kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē. Ar lielu papīra padevi, nebūs vajadzības nepārtraukti papildināt papīru, vairāk laika veltot saviem tiešajiem darba pienākumiem. Drukas ātrums: līdz 30 lapas minūtē ar mazāk kā 50dB Automātiska divpusēja druka Liela papīra padeve - 250 papīra loksnēm Iekļauta līdz 700 izdruku* starta tonera kasetne (*aptuvenā kasetņu ietilpība atbilstoši ISO/IEC 19752.) Vienkārši uzstādāms un lietojams. Rekomendējamā mēneša noslodze 250 - 2000 lapas mēnesī. Iepakojumā: Strāvas padeves vads, produkta drošības rokasgrāmata, programmatūras disks, izejmateriāli, lietotāja rokasgrāmata, garantijas karte, ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata. NB! USB kabelis komplektā NAV iekļauts!

Brother HL-1210W

€ 85,00

Pirkt

iPrint&Scan

LED indikātors Papīra ievade: 150 papīra lokšņu kaste

Brother HL-L2370DN

€ 121,00

Pirkt

Lāzerprinteris ar automātisko Duplex

Aizvieto Brother HL-L2340DW Uzticamais Brother HL-L2370DN mono lāzerdrukas printeris ir klusa un kompakta ierīce - izcili piemērota lietošanai mājās vai nelielos birojos. Tā kompaktais dizains veidots, lai ierīce neaizņemtu daudz vietas uz Tava darba galda. Izturīgā drukas ierīce ir klusa un netraucēs Tevi ikdienas darbu veikšanā, drukājot dokumentus. Šis modelis ir aprīkots ar lielāku papīra padevi, kā standarta, lai papīra papildināšana neizņemtu tik daudz laika. Galvenās funkcijas: 34 izdruku minūtē liels drukas ātrums ar mazāk kā 50dB Automātiska divpusējas drukas funkcija. Liela papīra padeve - 250 papīra loksnēm. Vadu tīkla savienojums. Iekļauta līdz 700 izdruku* starta tonera kasetne (* Aptuvenā kasetņu ietilpība atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam.) Vienkārši lietojams un uzstādāms. NB! USB kabelis komplektā NAV iekļauts!

FF Veikals piedāvājums spēkā: 16.07.2018