67001100

Jaunums

Merida Crossway 20-MD 52cm Black

Merida Crossway 20-MD 52cm Black

€ 400,00

Tūrisma velosipēds ar disku bremzēm

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

Brother QL-700

€ 73,00
€ 112,00

Pirkt

Augstas kvalitātes uzlīmes tikai dažās sekundēs

Plug and Print funkcija – pieslēdziet iekārtu ar USB vadu savam datoram un drukājiet, nav nepieciešams instalēt programmatūru. Šī ātrā, daudzpusīgā un viegli lietojamā marķēšanas mašīna piedāvā unikālu elastību, kas ļauj jums izdrukāt jau iepriekš izveidotas standarta izmēra etiķetes, vai arī tieši jums vajadzīga izmēra uzlīmes no nepārtraukta garuma lentas ruļļos. QL700 piedāvā ideālu risinājumu visām jūsu marķēšanas prasībām jūsu mājās, birojā vai uzņēmumā.

Brother PT-P750W

€ 123,00
€ 171,60

Pirkt

Profesionāls uzlīmju printeris ar bezvadu tīkla savienojumu

Lentu veidi: Laminētas/Nelaminētas/Pastiprināti lipīgas

Brother PT-P700

€ 76,00
€ 88,00

Pirkt

Kompakts biroja uzlīmju printeris

P-touch P700 uzlīmju printeris nodrošina vienkāršu un ērtu skaidru, profesionāla izskata uzlīmju drukāšanu, dokumentu mapēm, arhīviem, skapju atvilknēm, plauktiem, diskiem un citām biroja iekārtām. Pieejama svītrkodu drukāšana un virkne lejupielādējamu paraugu no mākoņa.

Brother PT-H500

€ 95,00

Pirkt

Izturīgs rokas uzlīmju printeris savienojams ar datoru

Veido un drukā ļoti izturīgas uzlīmes ar P-touch H500 no sava Mac vai Windows datora, vai turot to vienkārši rokās. Vienkārši pievieno attēlus, rāmjus un svītrkodus savām uzlīmēm, veidojot USB savienojumu ar savu datoru. Veido stilīgu tekstu ar ieinstalēto True Type fontus palīdzību. Pateicoties tā izturīgajam dizainam, P-touch H500 ļaus tev vienkārši organizēt savu darba vidi, atrodoties ceļā. Veido un drukā uzlīmes dokumentu organizatoriem, arhīviem, atmiņas kartēm un plauktiem.

Brother PT-D450VP

€ 87,00
€ 111,60

Pirkt

Profesionāls uzlīmju printeris savienojams ar datoru

P-touch D450VP dod iespēju radīt izturīgas uzlīmes, kas ar laiku neizbalēs, izmantojot gan viegli lietojamās ierīces funkcijas, gan Windows vai Mac datora palīdzību. Ar lielu, augstas izšķirtspējas izgaismotu ekrānu un iestrādātām ierīcē uzlīmju veidnēm, var ātri un ērti drukāt izturīgas, skaidri salasāmas uzlīmes ar ērtās tastatūras palīdzību. Darbojas ar standarta AA baterijām vai, komplektācijā iekļauto, AC adapteri. Mehānisks grieznis. QWERTY tastatūra, pilns latviešu alfabēts. Komplektā: tīkla strāvas adapteris, USB vads, TZe lenta 18mm x 4m, koferis

Brother PT-D600VP

€ 113,00
€ 147,60

Pirkt

Etiķešu printeris

Brother PT-D600VP, desktop p-touch printer/TZe-labels 3.5,6,9,12,18,24 / Print: 180 dpi / Speed: 30 mm/sec

Brother PT-H100R

€ 23,00

Pirkt

Uzlīmju printeris

Displejs 12 zīmju x 1 līnijas displejs Uzlīmju lentas platums: 3.5mm, 6mm, 9mm, 12mm

Brother QL-800

€ 93,00

Pirkt

Augstas kvalitātes uzlīmes tikai dažās sekundēs

Ātra un ērta uzlīmju druka no Windows vai Mac datora ar šo ātrgaitas uzlīmju printeri. Pateicoties iestrādātajai P-touch Editor Lite uzlīmju dizaina programmatūrai to ir pavisam vienkārši izmantot - vienkārši veido savienojumu uz savu datoru, klikšķini uz ikonas, lai lejupielādētu programmatūru - veido uzlīmju dizainu un drukā tās. Izmanto arī jaunāko P-touch Editor uzlīmju dizaina programmatūru, lai iekļautu savās uzlīmes svītrkodus un attēlus. Šis printeris sniedz iespēju drukāt gan melnas, gan sarkanas drukas uzlīmes, neizmantojot tinti vai toneri - izcila ierīce, lai izceltu nepieciešamo informāciju uz uzlīmēm. Iestrādātais nazis ļauj pielāgot uzlīmju izmēru vajadzīgajam - pat līdz viena metra garām uzlīmēm, izmantojot kādu no vienlaidu garuma uzlīmju ruļļiem. QL-800 sērijas printeri ir izcilas ierīces biroja darbiniekiem, kam nepieciešams uzticams un ātrs uzlīmju printeris. Galvenās funkcijas: USB savienojums ātrai un vienkāršai uzstādīšanai Drukā līdz 62mm platas uzlīmes no sava Windows vai Mac datora. Iestrādāta uzlīmju rediģēšanas programmatūra - nav nepieciešama instalācija. Vienkārši klikšķini, lai palaistu Drukā melnas un sarkanas krāsas uzlīmes, neizmantojot tinti vai toneri. Iestrādāts nazis - dažādu uzlīmju garuma izveidei. Iepakojumā: 29mm x 90mm melnas drukas baltas standarta adrešu uzlīmes (100 uzlīmes) - 62mm melnas/sarkanas drukas vienlaidu garuma papīra lenta (4 metri).

Brother QL-1100

€ 200,00

Pirkt

Profesionāls uzlīmju printeris

Pateicoties platai (101.6mm) drukas galvai, QL-1100 nodrošina maksimālu saderību ar trešo pušu uzlīmju programmatūrām. Printeris ir pilnībā saderīgs ar Mac un Windows, pateicoties USB savienojumam. Bezmaksas P-touch rediģēšanas uzlīmju programmatūra ļaus pievienot tekstu, attēlus un svītrkodus savām uzlīmēm. Darbiniekiem, kas izmanto 'Fulfilled by Amazon' (FBA) pakalpojumu, īpašā "PDF Crop Print" funkcija ļaus drukāt PDF ar vairākiem svītrkodiem, kas izstrādāti no personalizēta FBA konta. Katra uzlīme var tikt automātiski izprintēta ar QL-1100, padarot ērtu un vienkāršu marķēšanu sūtījumiem uz Amazon. QL-1100 uzlīmju printeris ir vienkārši integrējams jau esošajās sistēmās un programmatūrā, izmantojot programmatūru iestrādes komplektu - Windows SDK (Software Development Kit). Galvenās funkcijas: - Līdz 103.6mm platu uzlīmju druka un līdz 110mm/sekundē. - USB savienojums Mac un Windows datoriem. - Printera atmiņa - 99 uzlīmju veidnēm, piekļuve izmantojot ietrādāto USB pieslēgvietu. - FBA funkcijas atbalsts darbam ar Amazon (Fulfilled By Amazon) uzlīmēm ar speciālu PDF faila 'sadalīšanas' funkciju drukai. - Iestrādāts nazis - dažāda garuma uzlīmju veidošanai, izmantojot vienlaidu garuma uzlīmju ruļļus. - Windows SDK (Software Development Kit) programmatūru iestrādes komplekts - iespēja pievienot uzlīmju drukas funkciju savām aplikācijām. Drukas ātrums melnbalts 110mm/sekundē. Iepakojumā: 103mm x 164mm lielas sūtījumu uzlīmes (41 uzlīme) - 62mm vienlaidu garuma papīra lenta (8.1 metri).

Brother QL-1100NWB

€ 280,00

Pirkt

Plaša formāta uzlīmju printeris

Plašā formāta uzlīmju printeris ļauj drukāt līdz 101.6 mm platas uzlīmes - nodrošinot maksimālu saderību ar dažādām sūtījumu uzlīmju programmatūrām. Iespēja sūtīt produktus uz Amazon (Fulfilled By Amazon - FBA) noliktavu, izmantojot speciālo "PDF Crop Print" funkciju, kas ļauj vienkārši izprintēt PDF formāta failu, kas satur vairākas svītrkodu uzlīmes, izmantojot FBA, kas ļauj noteikt un izdrukāt katru uzlīmi automātiski ar QL-1110NWB uzlīmju printeri. Iespēja drukāt uzlīmes no Windows vai Mac datora, viedtālruņa vai planšetdatora, pateicoties USB, Ethernet, Wi-Fi un Bluetooth savienojumu izveides iespējām, izvēloties sev piemērtotāko un ērtāko variantu. Turklāt, papildus Apple MFi sertifikāts, kā arī AirPrint - ļaus izmantot visas savienojumu iespējas. Ar programmatūru iestrādes komplektu SDK (Software Development Kits) Windows, iOS un Android ierīcēm, QL-1110NWB uzlīmju printeris ir ātri un vienkārši integrējams jau esošajās sistēmas un programmatūrā. Galvenās funkcijas: - USB, Ethernet, Wi-Fi un Bluetooth savienojumu iespējas ar MFi un AirPrint atbalstu. - Līdz 103.6mm platu uzlīmju druka no Windows, Mac datoriem, viedtālruņiem vai planšetdatoriem. - Iespēja saglabāt līdz 255 uzlīmju veidnēm printera atmiņā, vēlāk ērti piekļūt un izprintēt, izmantojot USB pieslēgvietu. - Atbalsta druku no FBA (Fulfilled By Amazon), drukājot uzlīmes ar speciālu PDF 'sagriešanas' funkciju - Iestrādāts nazis - pielāgota garuma uzlīmju veidošanai, izmantojot vienlaidu garuma uzlīmju ruļļus - Dažādi programmatūru izstrādes rīki - SDK (Software Development Kits) pieejami Windows, iOS un Android ierīcēm.

Brother QL-820NWB

€ 164,00

Pirkt

Uzlīmju printeris ar LAN, WiFI, USB, 300x600dpi, 62mm

Drukā uzlīmes no sava Windows vai Mac datora, viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot USB, Ethernet, Wi-Fi un Bluetooth savienojumu iespējas. Ierīci ir iespējams lietot arī portatīvi, atlasot un drukājot uzlīmes, kas iepriekš tika augšupielādētas atmiņā, izmantojot integrēto LCD ekrānu. Izmantojot speciālos ruļļus, vari drukāt uzlīmes divās krāsās - melnā un sarkanā, neizmantojot tinti. Drukājot pielāgota izmēra, pat līdz viena metra garuma uzlīmes, spēsi novērtēt šī printera sniegtās funkcijas. Galvenās funkcijas: USB, Ethernet, Wi-Fi un Bluetooth savienojums ar MFi un AirPrint. Drukā līdz 62mm platas uzlīmes no sava datora, viedtālruņa vai planšetdatora. Vai arī drukā uzlīmes, kas saglabātas atmiņā. Liels, izgaismots LCD ekrāns - vienkāršai uzstādīšanai un darbību veikšanai. Drukā melnas un sarkanas uzlīmes, neizmantojot tinti vai toneri. Iestrādāts nazis - dažāda garuma uzlīmju veidošanai Papildus uzlādējams litija jonu akumulators - portatīvam ierīces pielietojumam.

FF Veikals piedāvājums spēkā: 16.07.2018