67001100

Noderīgi

Jautājumi un atbildes

Bieži uzdotie jautājumi par gaisa mitrinātājiem un mazgātājiem

Jaunums

Fila Helix Lady 40 Black Lilla Magenta

Fila Helix Lady 40 Black Lilla Magenta

€ 109,00

Brīvā laika skrituļslidas

FF iesaka

Salidzini.lv logotips
-5%Akcija

Boneco Air-O-Swiss W2055D black

€ 285,00
€ 300,00

Pirkt

Mazgā un mitrina gaisu bez iztvaikotāja elementiem

Gaisa mazgātājs mazgā un mitrina gaisu bez iztvaikotāja elementu izmantošanas. Speciāli mitrinātāja diski griežas caur ūdeni, dabīgā ceļā no gaisa atdalot netīrumus. Tas ir apgādāts ar antibakteriālu aizsardzības sistēmu, ko sauc ISS (Ionic Silver Stick® - Jonu sudraba stienis).

-17%Akcija

Boneco Air-O-Swiss W2055A white

€ 249,00
€ 300,00

Pirkt

Mazgā un mitrina gaisu bez iztvaikotāja elementiem

Gaisa mazgātājs mazgā un mitrina gaisu bez iztvaikotāja elementu izmantošanas. Speciāli mitrinātāja diski griežas caur ūdeni, dabīgā ceļā no gaisa atdalot netīrumus. Tas ir apgādāts ar antibakteriālu aizsardzības sistēmu, ko sauc ISS (Ionic Silver Stick® - Jonu sudraba stienis).

-29%Akcija

Boneco W490 white

€ 329,00
€ 460,80

Pirkt

Mazgā un mitrina gaisu , sensorvadība

Touch Panel ar tīrīšanas režīmu, mitrināšanas un tīrīšana (2 in 1), pretmikrobu aizsardzības sistēma (ISS), ideāli piemērots alerģijas slimniekiem.

-12%Akcija

Boneco W1355A white

€ 219,00
€ 250,00

Pirkt

Gaisa attīrītājs - mitrinātājs

Gaisa attīrītājs attīra un mitrina gaisu bez filtru izmantošanas. Attīra un mitrina gaisu telpās līdz pat 50 m2 platībā. Atdala no gaisa netīrumus, piemēram, putekļus, ziedputekšņus, gaisā esošo daļiņu aromātus (ideāls cilvēkiem, kuri cieš no alerģijas). Patentētais Ionic Silver Stick® - Jonu sudraba stienis (ISS) izmanto sudraba antibakteriālo efektu, lai iznīcinātu vairāk kā 650 veidu baktērijas un vīrusus. Nav nepieciešama atsevišķa kontroles ierīce. Klusi darbības režīmi. Ļoti zems enerģijas patēriņš. Caurspīdīgs, atdalāms ūdens rezervuārs ar rokturi, vienkārša darbība un tīrīšana, kvalitatīvi komponenti ar ilgu kalpošanas mūžu, ideāls mājai un birojam.

-28%Akcija

Boneco U7147

€ 149,00
€ 206,40

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Šis ultraskaņas mitrinātājs izmanto augstas frekvences vibrācijas, lai pārvērstu ūdeni mikroskopisku daļiņu miglā, kas tiek iepūsta telpā, kur tā nekavējoties iztvaiko. Ultraskaņas mitrinātāji patērē ļoti maz strāvas. Maināma demineralizācijas kasete nodrošina higiēniski tīru ūdens miglu bez kaļķakmens vai minerālu atlikumiem. Mitrināšana var būt aukstā vai siltā (40 0C), Telpas temperatūra nekrītas, jo ūdens tiek iepriekš uzsildīts līdz 80 0C, pirms tas iekļūst smidzinātāja telpā, Efektīva demineralizācijas kasete nodrošina tīru ūdens miglu (bez baltajiem putekļiem), ultraskaņas sistēma ar tās augstfrekvences vibrācijām iznīcina lielāko daļu vīrusu un baktēriju. Pieejamās krāsas melns/balts, balts/melns.

-15%Akcija

Boneco E2441A White

€ 129,00
€ 152,40

Pirkt

Gaisa mitrinātajs

Šīs ierīces mitrināšanas elements pilnībā piepildās ar ūdeni, līdz ar to ventilators izvelk sauso telpu gaisu caur šo mitrināšanas elementu un pārvērš gaisu optimālā mitruma līmenī telpā. Mitrinātājs ir pašregulējošs, kas nozīmē, ka mitrinātājs uzturēs telpās optimālo mitruma līmeni! Gaiss ne tikai tiek mitrināts, bet arī attīrīts no putekļiem un netīrajām gaisa daļiņām.Šis mitrinātājs patērē ļoti maz elektrības.

Boneco u650

€ 172,00
€ 220,00

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs ar displeju

Digitālais displejs Līdz 60m2 Aukstā mitrināšana 400 gr/st Siltā mitrināšana 550 gr/st Ūdens trauks 5,5L Elektrības patēriņš 45w / 130w

-34%Akcija

Boneco U7142

€ 229,00
€ 344,40

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Elektroniska vadība iebūvēts elektronisks hidrostats LCD displejs ar darbības režīmu indikāciju antibakteriāla aizsardzība pārkaršanas aizsardzība pie tukša ūdens rezervuāra 2 darbības režīmi - aukstais tvaiks, siltais tvaiks (80°C) taimeris (9h) funkcija "ITC" automātiskā gaisa mitrināšana, atkarībā no gaisa temperatūras ūdens tvertnes rezervuārs 7.5l ūdens patēriņš 400-550 g/h telpas tilpums 200 m³ svars 4 kg

-27%Akcija

Boneco S450 Black

€ 219,00
€ 298,80

Pirkt

Gaisa mitrinātājs

Karstā tvaika gaisa mitrinātājs. Ļoti higiēniska gaisa mitrināšanas, novērš mikrobus un baktērijas. Bērniem draudzīgs, pateicoties siltajam tvaikam. Konteiners aromatisko, ēterisko eļļu lietošanai. Integrēts higrostats.

-15%Akcija

Boneco U7145

€ 129,00
€ 152,40

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Ļoti klusas darbības ultraskaņas mitrinātājs ar augstas frekvences vibrāciju, kas pārvērš ūdens mikroskopiskās daļiņas miglā un tās tiek iepūstas telpā, kur tās nekavējoties iztvaiko. Ultraskaņas mitrinātājs patērē ļoti maz elektrības, tikai 45 W. Tam ir maināms demineralizācijas filtrs, kas nodrošina higiēniski tīru ūdens miglu bez kaļķakmens vai minerālu atlikumiem. Augstfrekvences vibrācijas iznīcina lielāko daļu vīrusu un baktēriju. Nedilstoša membrānas virsma (titāna nitrīts) garantē ilgu darba mūžu. Liels ūdens rezervuārs nodrošina paildzinātu darbības laiku. Caurspīdīgs rezervuārs nodrošina ūdens līmeņa redzamību. Vienkārša darbība un tīrīšana. Pieejamās krāsas melns/balts, balts/melns

Boneco U7135 White

€ 142,00
€ 170,40

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Mitrinātājs ar elektronisko kontroles paneli, ir spoguļa displejs ar ūdens līmeņa indikatoru un mitruma indikatoru, maināms AG + filtrs mīkstina un dezinficē ūdeni, uzsildīšanas funkcija nodrošina higiēniski tīru tvaiku un uzlabo mitrināšanu. Boneco 7135 patstāvīgi uzrauga "personīgo veselību". Ar informatīvo LCD displejs ir daudz vieglāk strādāt, tas parāda režīmu, pašreizējo un vēlamo mitrumu telpā.

Boneco u650 white

€ 188,00
€ 220,00

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs ar displeju

Digitālais displejs Līdz 60m2 Aukstā mitrināšana 400 gr/st Siltā mitrināšana 550 gr/st Ūdens trauks 5,5L Elektrības patēriņš 45w / 130w

SOEHNLE Airfresh Plus

€ 64,00
€ 74,40

Pirkt

Svaiga un dabīga sajūta, pateicoties individuālai mitrināšanas pieejai

Nodrošina optimālu mitrumu istabās ar sausu gaisu. Soehnle gaisa mitrinātājs, kas ir arī dizaina elements telpā, nodrošina individuāli regulējamus uzstādījumus un svaigu klimatu ikvienai istabai jebkurā gadalaikā. Regulējams LED apgaismojums jutekliskai, maigai atmosfērai. Taimera funkcija - mitrinātāju var individuāli uz noteiktu periodu 1, 2 vai 4st. nakts režīms: ideāli mitrina visas nakts garumā. Vienmērīga izsmidzināšana 360o, pateicoties smalkai ultraskaņas izsmidzināšanai. Izsmidzinātā ūdens daudzums stundā - 130-150ml istabām līdz 25m2. Liela ūdens ietilpība 800 ml. Var lietot kopā ar Soehnle aromātiskajām eļļām, kas dos patīkamu aromātu.

Boneco U7146 Travel

€ 52,00
€ 64,80

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Tagad jūs varat baudīt veselīgu gaisu ar AIR-O-SWISS mobilo ceļojumu gaisa mitrinātāju. Pietiekami kompakts, lai ietilptu jūsu ceļojuma somā. Vienkārši pievienojiet savu ūdens pudeli, pievienojamajai vienībai un sākat baudīt mitrinātu gaisu jūsu istabā. Efektīva ultraskaņas tehnoloģija, ko izmanto, lai radītu augstas frekvences vibrācijas, kas rada mikro smalku ūdens migliņu, kas tiek iepūsta telpā, kurā tā nekavējoties iztvaiko. Uzstādiet ceļojuma mitrinātāju savā birojā un mājās un baudīt mitru gaisu cauru dienā. Pateicoties AC / DC adapterim un maināmajiem kontaktiem ceļojumu mitrinātāju varat izmantot jebkurā pasaules malā. Pieejamās krāsas balts, melns, lillā, zaļš

SOEHNLE Airfresh

€ 60,00
€ 70,80

Pirkt

Nodrošina optimālu mitrumu istabās ar sausu gaisu

Soehnle gaisa mitrinātājs, kas ir arī dizaina elements telpā, nodrošina individuāli regulējamus uzstādījumus un svaigu klimatu ikvienai istabai jebkurā gadalaikā. Regulējams LED apgaismojums jutekliskai, maigai atmosfērai. Vienmērīga izsmidzināšana 360o, pateicoties smalkai ultrasonic izsmidzināšanai. Izsmidzinātā ūdens daudzums stundā - 130-150 ml istabām līdz 25 m2. Liela ūdens ietilpība 800 ml. Var lietot kopā ar Soehnle aromātiskajām eļļām, kas dos patīkamu aromātu. TÜV SÜD apstiprināti augsti drošības standarti. SSC (Soehnle Drošības Koncepcija) garantē maksimāli drošu produkta lietošanu.

SOEHNLE Airfresh Plus Purple

€ 63,00
€ 74,40

Pirkt

Nodrošina optimālu mitrumu istabās ar sausu gaisu

Soehnle gaisa mitrinātājs, kas ir arī dizaina elements telpā, nodrošina individuāli regulējamus uzstādījumus un svaigu klimatu ikvienai istabai jebkurā gadalaikā. Regulējams LED apgaismojums jutekliskai, maigai atmosfērai. Taimera funkcija - mitrinātāju var individuāli uz noteiktu periodu 1, 2 vai 4st. nakts režīms: ideāli mitrina visas nakts garumā. Vienmērīga izsmidzināšana 360o, pateicoties smalkai ultraskaņas izsmidzināšanai. Izsmidzinātā ūdens daudzums stundā - 130-150ml istabām līdz 25m2. Liela ūdens ietilpība 800 ml. Var lietot kopā ar Soehnle aromātiskajām eļļām, kas dos patīkamu aromātu. TÜV SÜD apstiprināti augsti drošības standarti.SSC (Soehnle Drošības Koncepcija) garantē maksimāli drošu produkta lietošanu.

Boneco U7146 Travel Swiss Edition

€ 61,00
€ 75,60

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Tagad jūs varat baudīt veselīgu gaisu ar AIR-O-SWISS mobilo ceļojumu gaisa mitrinātāju. Pietiekami kompakts, lai ietilptu jūsu ceļojuma somā. Vienkārši pievienojiet savu ūdens pudeli, pievienojamajai vienībai un sākat baudīt mitrinātu gaisu jūsu istabā. Efektīva ultraskaņas tehnoloģija, ko izmanto, lai radītu augstas frekvences vibrācijas, kas rada mikro smalku ūdens migliņu, kas tiek iepūsta telpā, kurā tā nekavējoties iztvaiko. Uzstādiet ceļojuma mitrinātāju savā birojā un mājās un baudīt mitru gaisu cauru dienā. Pateicoties AC / DC adapterim un maināmajiem kontaktiem ceļojumu mitrinātāju varat izmantot jebkurā pasaules malā.

Boneco u600 white

€ 191,00
€ 229,20

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Air-O-Swiss U600 mitrinātājs izmanto augstas frekvences vibrācijas, lai pārvērstu ūdeni mikroskopisku daļiņu miglā, kas tiek iepūsta telpā, kur tā nekavējoties iztvaiko Ultraskaņas mitrinātāji patērē ļoti maz strāvas.

Boneco U 200

€ 98,00
€ 117,60

Pirkt

Ultraskaņas mitrinātājs

Gaisa mitrinātājs ar ultraskaņu ir kompakts, piedāvā pievilcīgu modernu dizainu, viegli uzpildāma ūdens tvertne, zils nakts gaisma un praktiski klusa darbība. Piemērots mazām telpām - guļamistabām vai birojiem. Tas ietver Hydro Stick, lai saglabātu mitrinātāju tīru un svaigu, un remineralizējošs kārtridžs, kas palīdz novērst baltos putekļus.

Boneco 2071 grey

€ 399,00
€ 573,60

Pirkt

Mitrina, attīra, aromatizē

Klimata komplekss Air-O-Swiss 2071 - gaisa mitrināšana, attīrīšana , aromatizācija. Neitralizē telpā ziedputekšņus, baktērijas, putekļus,nepatīkamas smakas un tajā pašā laikā mitrina gaisu telpā. Trīskārša fitrācijas sistēma - HEPA filts, ogles filtrs, antibakteriālais filtrs. Aromatizācija, izmantojot aromātiskas eļļas, 3 jaudas līmeņi, mazs elektoenerģijas patēriņš, darbības režīmu indikators.

FF Veikals piedāvājums spēkā: 23.06.2017