67001100

Jaunums

Merida BIG NINE 40-D 21 collas Black

Merida BIG NINE 40-D 21 collas Black

€ 444,00

Neaizmirstams izbrauciens garantēts

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

GoPro Front Mount

€ 20,00
€ 24,00

Pirkt

Stiprinājums ķiverei

Izmantojams piestiprinot pie ķiveres lukturīša vietā. Tādejādi var veidot arī pašportretus.

GoPro Grab Bag of Mounts

€ 30,00
€ 36,00

Pirkt

Stiprinājumi

1gab 3M līpošs stiprinājums plakanai virsmai; 1gab 3M līpošs stiprinājums izliektai virsmai; 1gab kameras korpusa stiprināšanas sprādze; 1gab vertikālas virsmas J-veida āķa sprādze; 1gab kloķi ar vītni un skrūvi; 1gab ass veida stiprinājumu; 1gab ātrās atvienošanas stiprinājums

GoPro NVG Mount

€ 40,50
€ 48,60

Pirkt

NVG stiprinājums

Ērti pievienot savu GoPro kameru pie jebkuras ķiveres, kura aprīkota ar NVG montāžas plati.

GoPro Wi-Fi Combo

€ 144,00
€ 172,80

Pirkt

Wi-Fi komplekts

1 Wi-Fi BacPac (ar iebūvētu Li-ion bateriju) 1 Wi-Fi remote (ar iebūvētu Li-ion bateriju), pults 1 pults lādēšanas vads 1 pults stiprināšanas riņķis 1 pults stiprināšanas siksna 1 Ūdens izturīgs aizmugures vāciņš 1 Ūdens neizturīgs aizmugures vāciņš 1 12" USB lādēšanas vads

GoPro Wi-Fi BacPac

€ 99,00
€ 118,80

Pirkt

Wi-Fi uztvērējs

Ierīce tiek pievienota kamerai un nodrošina Wi-Fi savietojamību. Ar Wi-Fi pulti var kontrolēt kameru attālumā līdz pat 180 m. Ar vienu Wi-Fi pults ļauj kontrolēt līdz pat 50 kameras, kurām ir pievienoti Wi Fi BacPac™. Pults ir atsevišķs aksesuārs. Vairāk informācijas par pulti šeit - Kombo Kit PIEZĪME: Pirms Wi-Fi lietošanas ir nepieciešams programmnodrošinājuma atjauninājums. Apmeklēgopro.com/update tā bezmaksas lejupielādei. Oriģinālā HD HERO kamera darbojas tikai ar Wi-Fi Remote pulti. GoPro aplikācija, video un foto materiāla publicēšana Internetā šai kamerai nedarbojas.

GoPro Bag Pack

€ 18,80
€ 24,72

Pirkt

GoPro maisiņu komplekts

5 gab. ar auklu savelkami neilona maisiņi kameras un aksesuāru glabāšana un transportēšanai.

GoPro Battery BacPac Limited ED

€ 60,00
€ 72,00

Pirkt

Divkāršo kameras darbības laiku

Battery BacPac tiek piestiprināts pie kameras aizmugures speciālā ligzdā un gandrīz divkāršo kameras darbības laiku. Perfekts ilgai attēla uzņemšanai ar intervālu, tāpat izturības auto vai moto sacīkstēm kā arī citām darbībām, kur nepieciešams ilgs baterijas darbības laiks. 1 Battery BacPac ar iebūvētu Li Ion bateriju, aizmugurējo ieraksta gaismiņu un kameras uzlādes indikatoru (LCD). 1 Standarta un skeletona durtiņas. 1 USB kabelis. 1 plastmasas aizsargietvars. HERO3+, HERO3, HD HERO 2.

GoPro Camera Tether

€ 29,00
€ 34,80

Pirkt

Kameras papildus nostiprināšana

Drošības saites kameras papildus nostiprināšanai. 5 gab. līmējami stiprinājumi, 5 gab. saites

GoPro 3D HERO System

€ 112,00
€ 134,40

Pirkt

GoPro Hero vai Hero2 kameru savienošana

Iekārta divu GoPro Hero vai Hero2 kameru savienošanai un 3D video vai foto materiāla uzņemšanai. Kameras tiek savienotas caur to "hero" savienojumu ligzdām. Kameru darbība ir sinhrona.

GoPro Side Mount

€ 20,00
€ 24,00

Pirkt

GoPro stiprinājums uz sānu

Kameras stiprināšanai sānos – pie ķiveres, automašīnas u.c. Komplektā ietilpst: grozāma “roka”, 2 skrūves, izliekts līpošais stiprinājums, zemā stiprinājuma sprādze

GoPro LCD Touch BacPac

€ 102,00
€ 106,80

Pirkt

Noņemams skārienjūtīgs LCD ekrāns

LCD BacPac ir noņemams skārienjūtīgs LCD ekrāns GoPro kamerām* ar aizmugurējo HERO portu. Kā mazs aksesuārs nodrošina ērtu kameras lietošanu, nepadarot to ievērojami smagāku un lielāku izmēros. Skārienjūtīgais LCD BacPac ekrāns ļauj redzēt, ko jūs filmējat. Ļauj pārtīt video turp atpakaļ uzreiz uz kameras un lietot kameru kā ikdienas fotokameru. Skārienjūtīgais LCD BacPac ekrāns ir pieslēdzams pie kameras caur Hero portu. Saskarne - skārienjūtīgs ekrāns un poga. Attēla pozicionēšanas iespēja un tieša piekļuve kameras uzstādījumiem. Attēlu un video priekšskatīšana, arī palēninātā režīmā. Iebūvēts skaļrunis ar skaļuma kontroli 3.5 mm audio izeja austiņām.

GoPro Combo Cable for HERO 3 ANCBL-301

€ 26,50
€ 51,72

Pirkt

GoPro kombinētais kabelis

Izmantojot universālo kabeļu komplektu. kombinētais kabelis jūsu GoPro var pieslēgties TV caur RCA savienotāju ar datoru vai portatīvo datoru, pievienojiet mikrofonu jack 3.5 mm. Komplekts ir saderīgs ar HERO4, HERO3 + HERO3

GoPro Wi-Fi Remote Mounting Kit

€ 30,00
€ 36,00

Pirkt

GoPro stiprinājums pultij

Wi Fi pults aksesuāru komplekts. Papildus aksesuāri Wi Fi pults stiprināšanai uz delnas, pie apģērba un citur.

Forever Multifunkcionāls Velo stiprinājumu komplekts

€ 8,60

Pirkt

Multifunkcionāls Velo stiprinājumu komplekts ar 22mm Skrūvēm Go Pro/Acme/Lamax/SJCam u.c. sporta kamerām

Universāls velo skrūvju un savilcēju stiprinājumu komplekts Sporta kamerām. Regulējams stiprinājuma leņķis ar pieskrūvējamu vītnes elementu. Stiprinās uz velo stūres ar universālu savilcēja mehānismu. Savietojamība: Savietojams ar Go Pro / Acme / Lamax / SJCam un citām sporta kamerām. Forever ir moderns un atpazīstams zīmols, kurš piedāvā plašu klāstu ar mobilo tālruņu un mobilo ierīču dažādākajiem aksesuāriem. Forever ražotājs atbilst augstākās kvalitātes standartiem un visiem produktiem nodrošina Eiropas CE sertifikāciju. Tehniske parametri: Fiksācija: Stiprinās pie velo stūres ar universālu savilcēja mehānismu. Komplektācija: Velo stūres kronšteins, īsais stienis, pagarinājuma stienis, 2 savilcēja skrūves.

GoPro HERO3 HDMI Cable

€ 25,00
€ 30,00

Pirkt

HERO3 HDMI kabelis

Micro HDMI vads (15cm) HD HERO3 pieslēgšanai HDTV un labas kvalitātes attēlu un video apskatei.

GoPro Battery BacPac

€ 69,00
€ 79,20

Pirkt

Divkāršo kameras darbības laiku

Battery BacPac tiek piestiprināts pie kameras aizmugures speciālā ligzdā un gandrīz divkāršo kameras darbības laiku. Perfekts ilgai attēla uzņemšanai ar intervālu, tāpat izturības auto vai moto sacīkstēm kā arī citām darbībām, kur nepieciešams ilgs baterijas darbības laiks. 1 Battery BacPac ar iebūvētu Li Ion bateriju, aizmugurējo ieraksta gaismiņu un kameras uzlādes indikatoru (LCD). 1 Standarta un skeletona durtiņas. 1 USB kabelis. 1 plastmasas aizsargietvars.

GoPro Lens Replacement Kit

€ 25,00
€ 30,00

Pirkt

Lēcu rezerves komplekts

Komplektā nāk divi platleņķa stikla lēcu aizsegi, kurus izmanto visiem platleņķa HERO korpusiem.

GoPro Standard Housing

€ 66,00
€ 79,20

Pirkt

Korpuss kamerai HERO3+ vai HERO3

Korpuss kamerai HERO3+ vai HERO3 Standarta un skeletontipa durtiņas komplektā

GoPro Tripod Mount

€ 12,00
€ 14,40

Pirkt

Stiprinājums statīvam

-

GoPro Floaty Backdoor AFLTY-003

€ 29,00
€ 34,80

Pirkt

Peldošais vāciņš

Ūdenī viegli pamanāms, peldošais aizmugures vāciņš ļaus jūsu HD HERO 3, 3+ kamerai peldēt ūdenī. Peldošais vāciņš tiek pielīmēts pie ūdensizturīgā HD HERO kameras korpusa aizmugures.

FF Veikals piedāvājums spēkā: 19.06.2018