67001100

Jaunums

Electrolux EJ2302AOW2

Electrolux EJ2302AOW2

€ 251,00

A++

FF iesaka

Salidzini.lv logotips
-14%Akcija

High Peak Kira 3

€ 129,00
€ 150,00

Pirkt

3-vietīga kupolveida tūrisma telts

Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem 8.5mm Speciāli nošūtas dubultas vīles. Mitrumizturība: 3000mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls guļamtelpas durvīs. 1 ventilācijas lūka. 2 durvis.

-18%Akcija

High Peak Ontario 3

€ 74,00
€ 90,00

Pirkt

Kupolveida tūrisma 3-vietīga telts

Arējā telts no 190T 100% poliestera ar PU pārklājumu. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem. Ieeja ar tērauda mietiņiem. Mitrumizturība: 1500mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. * 1 durvis. * Izmērs iepakotā veidā: G50cm x D13,5cm

Pinguin HORIZON

€ 126,00
€ 150,00

Pirkt

Kempinga un ceļojumu telts

Ietilpīga kempinga un ceļojumu telts, kas piemērota 3 cilvēkiem. Tai ir divos virzienos vērstas ieejas ērtai iekļūšanai un izkļūšanai. Plašais priekšnams paredzēts līdzpaņemto mantu glabāšanai, kupolveida griesti nodrošina pietiekami lielu telpu arī vertikālā veidā, turklāt uzcelt šo naktsmītni ir ērti un viegli. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas.

High Peak Colorado 180

€ 214,00
€ 216,00

Pirkt

Četrvietīga ģimenes telts

Arējā telts 190T 100% poliesters ar PU pārklājumu. Iekšējā telts 100% no poliestera. Telts grīda guļamajā nodalījumā no 100% PE. Tērauda mietiņi 19mm Speciāli nošūtas dubultas vīles. Mitrumizturība: 2000mm. Stabila pret vēju. dzīvojama platība 4,30m2 Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. 1 logs. 2 ieejas Svars: 7.8kg. Izmēri: G430cm x P240cm x A170cm-190cm-200cm. Izmērs iepakotā veidā: G61cm x D21cm.

Vaude Hogan Ultralight 2P Green

€ 375,00

Pirkt

Ļoti viegla kalnu un pārgājienu telts divām personām

Lieliska noturība pret ūdeni un stabilitāte vējā, ērta un ātra uzsliešana. Regulējamā ventilācijas sistēma sniedz izcilu mikroklimatu. Telts atbilst Vaude Green Shape un bluesign® standartam- tā izgatavota dabai un cilvēkam draudzīgā veidā.

High Peak Nevada 3

€ 121,00
€ 160,00

Pirkt

Trīsvietīga kupolveida tūrisma telts

Ekipējuma noliktavas platība. Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem 7.9mm Speciāli nošūtas dubultas vīles. Mitrumizturība: 3000mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. 1 durvis.

-4%Akcija

High Peak Tessin 4

€ 173,00
€ 180,00

Pirkt

Četrvietīga kupolveida tūrisma telts

Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem. Speciāli nošūtas dubultas vīles. Mitrumizturība: 3000mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. 2 lieli logi. 2 durvis.

-18%Akcija

EuroTrail CAMPSITE KANSAS 5

€ 198,00
€ 240,00

Pirkt

Kupolveida piecvietīga telts

Ietilpīga telts piecām personām, kas piemērota visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm - nakšņošanai kempingā, laivu braucieniem, atpūtai ar ģimeni u.c. Vienkārši uzslienama, ar divām ieejām, lieliem logiem un plašu priekštelpu ar noņemamu grīdu.

EuroTrail Camp 3 Poly

€ 87,00
€ 99,00

Pirkt

Kupolveida trīsvietīga kempinga telts

Jaunums

Kupolveida telts, kas piemērota trīs personām. Viegla, kompakta un ātri uzslienama. Teltij ir ventilācijas lūkas, iekšējās kabatas mantām un dažādiem sīkumiem. Vietu skaits: 3 Garums: 310cm Platums: 210cm Guļamzonas garums: 200cm Guļamzonas platums: 200cm Priekštelpas platums: 95cm Augstums: 125cm Mitrumizturība: 3000 mm Ārējais materiāls: 185T poliesteris; PU pārklājums 3000mm; visas šuves līmētas Iekšējais materiāls: Elpojošs poliesters; ugunsdrošs PE grīda Telts loki: Fiberglass 8.5mm Iepakojums: 19x63cm Papildaprīkojums: Lieli logi; Kabatas piederumiem; Ventilācijas punkti; Labošanas komplekts; Viegli uzceļama. Krāsa: Pelēka/melna.

Pinguin GEMINI 150 EXTREME SNOW

€ 285,00
€ 339,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts neparedzamiem laikapstākļiem

Jaunums

Funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām personām. Piemērota lietošanai sarežģītos laikapstākļos. Teltij ir stingrs telts loku konstrukcijas atbalsts - tie izgatavoti no īpaša dūralumīnija sakausējuma 7075 T9. Ārējais materiāls izgatavots no īpaši viegla ripstop materiāla un tam ir UV aizsardzība. Telts aprīkota ar sniega aizsargiem.

Fjällräven ABISKO DOME 2

€ 717,00
€ 999,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Jaunums

Ietilpīga un stabila kupolveida telts divām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā visa gada garumā. Telts divas plašās priekštelpas ar divām ieejām sniedz ērtu dzīvošanu un mantu organizēšanu. Iekšējā daļa savienota ar ārējo. Abisko Dome trīs telts loku konstrukcija ir pašatbalstoša un vienkārši uzslienama, spriegošanas auklas noder, lai to pilnībā nostiprinātu stiprā vējā. Telts loku kabatas atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu un ir pietiekami plašas, lai skarbos laikapstākļos varētu lietot dubultu loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Teltij ir komfortabls augstums sēdēšanai un tā ir pietiekami ietilpīga, lai socializētos. Iekšpusē ir noņemams tīkls un vairākas kabatas mantu glabāšanai. Lielās ieejas ar smalko moskītu tīklu ļauj baudīt skatu, neraizējoties par kukaiņiem. Dažāda augstuma pilnībā aizveramie ventilācijas atvērumi nodrošina labāko iespējamo gaisa apmaiņu. Ārējās durvis iespējams nostiprināt pusatvērtā pozīcijā, kas lieliski noder tropiskajos apstākļos. Telts ārējā daļa ir izgatavota no Fjällräven augstākās kvalitātes TripleRip neilona un veidota inovatīvā, svaru samazinošā un izturīgā konstrukcijā, kas apvieno divus dažādus materiālus - plānāku 20 D neilonu augšdaļā un biezāku 40 D neilonu apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Abisko Dome, kā visas Fjällräven teltis, izgatavota neizmantojot PVC (polivinilhlorīdu) un kaitīgus apstrādes līdzekļus, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO SHAPE 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Jaunums

Viegla un izturīga tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm visa gada garumā. Tā veidota samazināta svara, pazemināta profila konstrukcijā, tai ir plaša priekštelpa un lieliska ventilācija - telts ārējo daļu var uzrullēt abos tās galos. Ārējā daļa izgatavota no augstākā izpildījuma TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo - tā, uzslienot telti, iekšējā daļa tiek saglabāta sausa. Kabatas telts lokiem ir ārpusē un atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu - vienkāršai uzsliešanai. Tās veidotas pietiekami plašas, lai sarežģītos apstākļos varētu lietot dubultu telts loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Lielie, augstu pozicionētie ventilācijas atvērumi sniedz izcilu gaisa apmaiņu un visi telts atvērumi ir ar smalku tīklu, kas neļauj pat mazākajiem kukaiņiem iekļut teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus un saglabājot labu ventilāciju - kvalitatīvie YKK rāvējslēdzēji aprīkoti ar pašbloķējošu funkciju. Priekštelpā ir daudz vietas mantām vai četrkājainajam draugam. Ieeja ir no sāniem, kas ļauj maksimāli izmantot telpu. Telts iekšpusē ir aukla veļai un tīklveida kabatas mantām. Abisko Shape 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO LITE 2

€ 518,00
€ 649,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Jaunums

Kompakta un stabila divvietīgā pārgājienu telts ceļotājiem, kuri izvēlas doties piedzīvojumos ar vieglu mugursomu. Tā veidota pazeminātā tuneļveida konstrukcijā, lai iegūtu vieglāku rezultātu, saglabājot plašumu. Izcili piemērota trekingam gada siltākajos mēnešos, kā arī skarbiem apstākļiem ziemā. Telts ārējā daļa ir izgatavota no Fjällräven augstākās kvalitātes TripleRip neilona un veidota inovatīvā, svaru samazinošā un izturīgā konstrukcijā, kas apvieno divus dažādus meteriālus - plānāku 20 D neilonu augšdaļā un biezāku 40 D neilonu apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo - tā, uzslienot telti, iekšējā daļa tiek saglabāta sausa. Abisko Lite 2 ir vienkārši uzslienama, tai ir divi izturīgi un viegli DAC Featherlite NSL telts loki, katrs ar savas krāsas atzīmi. Ja telts tiek izmantota skarbos klimatiskajos apstākļos, iespējams lietot dubultu telts loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Sešas izturīgā Dyneema materiāla spriegojamās auklas ir regulējamas ar vienu roku un tajās iestādāti gaismu atstarojoši elementi. Lielisku gaisa apmaiņu nodrošina lielie, augstu pozicionētie ventilācijas atvērumi. Siltos laikapstākļos ārējo daļu var uzrullēt abos telts galos, lai baudītu svaigu gaisu un skatu. Ja apstākļi ir silti, bet neparedzami, durvis var nostiprināt pusatvērtā pozīcijā- kvalitatīvie YKK rāvējslēdzēji aprīkoti ar automātisko bloķēšanu. Visos telts atvērumos ir plāns un smalks tīkls, kas neļauj kukaiņiem iekļūt iekšpusē. Teltī ir parocīgas tīklveida iekškabatas un veļas aukla, kas ļauj vieglāk žāvēt mantas un tās organizēt. Abisko Lite, kā visas Fjällräven teltis, izgatavota neizmantojot PVC (polivinilhlorīdu) un kaitīgus apstrādes līdzekļus, tā nesatur fluorkarbonu.

Pinguin Serac Green

€ 104,00
€ 119,00

Pirkt

3-vietīga ģimenes kempinga telts

Jaunums

Trīsvietīga, klasiska kempinga un ceļojumu telts ar vienu ieeju. Teltij ir pašatbalstoša kupola struktūra un priekšnams mugursomu novietošanai. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas, tās PU pārklājums sniedz aizsardzību pret lietu.

EuroTrail ORLANDO 280

€ 318,00
€ 399,00

Pirkt

Piecvietīga telts ar priekštelpu

Jaunums

Liela, ietilpīga ģimenes telts ar plašu priekštelpu, kas būs lieliski piemērota kopīgiem izbraucieniem brīvā dabā. Plašo, piecām personām piemēroto guļamzonu iespējams sadalīt divās daļās ar noņemamas sienas palīdzību. Telts lielie logi nodrošinās lielāku gaismas iekļuvi. Plašajā priekštelpā iespējams ērti izvietot galdu un krēslus, vai uzglabāt mantas. Lieliska brīvdabas māja kopīgiem piedzīvojumiem!

Fjällräven ABISKO VIEW 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Ventilējoša divvietīga telts

Jaunums

Viegla un ventilējoša pašatbalstošas konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm trīs sezonu garumā. Teltij ir divas priekštelpas, kuras iespējams atvērt, lai nodrošinātu labāku ventilāciju un labāku skatu - smalkais tīkls, kas iestrādāts atvērumos, pasargā no kukaiņu iekļūšanas teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo, teltij ir divi loki, kas divreiz krustojas - telts ir pašatbalstošas konstukcijas. To var stingri un stabili nostiprināt, pateicoties 6 izturīgā Dyneema materiāla spriegošanas auklām un vieglajiem, izturīgajiem mietiņiem. Telts iekšpusē ir aukla veļai un sešas kabatas dažādiem sīkumiem. Ārējā daļa izgatavota no Fjällräven augstāko tehnoloģiju TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Abisko View 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

EuroTrail MOUNT WHITNEY

€ 87,00
€ 99,00

Pirkt

Trīsvietīga telts

Jaunums

Plaša kupola formas telts ar durvīm priekšpusē un sānā. Whitney teltij ir noņemama grīda priekštelpā. Grīda ir veidota, lai ūdens un netīrumi neiekļūtu iekšpusē. Plašajā telts iekšējā daļā ir pietiekoši daudz vietas 3 personām. Krāsa: Zaļa/Pelēka

Pinguin CAMPUS 4

€ 227,00
€ 270,00

Pirkt

4-vietīga ģimenes kempinga telts

Jaunums

Campus 4 ir ideāla izvēle Tavām brīvdienām – šī četrvietīgā ģimenes telts ir ļoti ietilpīga, turklāt teltij ir veselas trīs ieejas, kuras ir pielāgojamas pēc vajadzības, un 5 ventilācijas lūkas gaisa apmaiņai. Plašais priekšnams paredzēts līdzpaņemto mantu glabāšanai, kupolveida griesti nodrošina pietiekami lielu telpu arī vertikālā veidā. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas. Atšķirībā no citām līdzīgām liela izmēra teltīm, uzcelt šo naktsmītni ir ērti un viegli.

Fjällräven AKKA 2

€ 463,00
€ 580,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts

Jaunums

Droša, stabila klasiskas tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm, lietošanai visa gada garumā.

Pinguin INTERVAL 4

€ 339,00
€ 425,00

Pirkt

Četrvietīga ģimenes telts

Jaunums

Ietilpīga un ļoti komfortabla telts četrām personām, kas lieliski piemērota atpūtai dabā kopā ar ģimeni vai draugiem - kempingos, pļavās un mežos. Teltij ir plaša guļamā zona un priekštelpa, kurā ērti savietot mantas vai uzturēties lietus laikā.

FF Veikals piedāvājums spēkā: 24.06.2017