67001100

Jaunums

LEAN Motocikls ar akumulatoru HC8051 blue

LEAN Motocikls ar akumulatoru HC8051 blue

€ 55,00

Motocikls bērniem no 3 gadu vecuma

FF iesaka

Salidzini.lv logotips

Pinguin Arris Green

€ 123,00
€ 155,00

Pirkt

2-vietīga pārgājienu telts

Arris ir divvietīga pārgājienu telts, kas ir ideāla, ja meklē viegli uzceļamu telti ar pietiekami lielu ietilpību, kuras svars ir minimāls. Šis modelis ir veidots atbilstoši ceļotāju un velosipēdistu prasībām. Telts ir viegli pārvadājama arī garos velobraucienos. Teltij ir viena ieeja, ir priekštelpa mantu novietošanai, teltij ir pašatbalstoša uzbūve.

Fjällräven ABISKO VIEW 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Ventilējoša divvietīga telts

Viegla un ventilējoša pašatbalstošas konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm trīs sezonu garumā. Teltij ir divas priekštelpas, kuras iespējams atvērt, lai nodrošinātu labāku ventilāciju un labāku skatu - smalkais tīkls, kas iestrādāts atvērumos, pasargā no kukaiņu iekļūšanas teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo, teltij ir divi loki, kas divreiz krustojas - telts ir pašatbalstošas konstukcijas. To var stingri un stabili nostiprināt, pateicoties 6 izturīgā Dyneema materiāla spriegošanas auklām un vieglajiem, izturīgajiem mietiņiem. Telts iekšpusē ir aukla veļai un sešas kabatas dažādiem sīkumiem. Ārējā daļa izgatavota no Fjällräven augstāko tehnoloģiju TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Abisko View 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven AKKA 2

€ 463,00
€ 580,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts

Droša, stabila klasiskas tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm, lietošanai visa gada garumā.

Fjällräven ABISKO LITE 2

€ 518,00
€ 649,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Kompakta un stabila divvietīgā pārgājienu telts ceļotājiem, kuri izvēlas doties piedzīvojumos ar vieglu mugursomu. Tā veidota pazeminātā tuneļveida konstrukcijā, lai iegūtu vieglāku rezultātu, saglabājot plašumu. Izcili piemērota trekingam gada siltākajos mēnešos, kā arī skarbiem apstākļiem ziemā. Telts ārējā daļa ir izgatavota no Fjällräven augstākās kvalitātes TripleRip neilona un veidota inovatīvā, svaru samazinošā un izturīgā konstrukcijā, kas apvieno divus dažādus meteriālus - plānāku 20 D neilonu augšdaļā un biezāku 40 D neilonu apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo - tā, uzslienot telti, iekšējā daļa tiek saglabāta sausa. Abisko Lite 2 ir vienkārši uzslienama, tai ir divi izturīgi un viegli DAC Featherlite NSL telts loki, katrs ar savas krāsas atzīmi. Ja telts tiek izmantota skarbos klimatiskajos apstākļos, iespējams lietot dubultu telts loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Sešas izturīgā Dyneema materiāla spriegojamās auklas ir regulējamas ar vienu roku un tajās iestādāti gaismu atstarojoši elementi. Lielisku gaisa apmaiņu nodrošina lielie, augstu pozicionētie ventilācijas atvērumi. Siltos laikapstākļos ārējo daļu var uzrullēt abos telts galos, lai baudītu svaigu gaisu un skatu. Ja apstākļi ir silti, bet neparedzami, durvis var nostiprināt pusatvērtā pozīcijā- kvalitatīvie YKK rāvējslēdzēji aprīkoti ar automātisko bloķēšanu. Visos telts atvērumos ir plāns un smalks tīkls, kas neļauj kukaiņiem iekļūt iekšpusē. Teltī ir parocīgas tīklveida iekškabatas un veļas aukla, kas ļauj vieglāk žāvēt mantas un tās organizēt. Abisko Lite, kā visas Fjällräven teltis, izgatavota neizmantojot PVC (polivinilhlorīdu) un kaitīgus apstrādes līdzekļus, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO DOME 2

€ 717,00
€ 999,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Ietilpīga un stabila kupolveida telts divām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā visa gada garumā. Telts divas plašās priekštelpas ar divām ieejām sniedz ērtu dzīvošanu un mantu organizēšanu. Iekšējā daļa savienota ar ārējo. Abisko Dome trīs telts loku konstrukcija ir pašatbalstoša un vienkārši uzslienama, spriegošanas auklas noder, lai to pilnībā nostiprinātu stiprā vējā. Telts loku kabatas atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu un ir pietiekami plašas, lai skarbos laikapstākļos varētu lietot dubultu loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Teltij ir komfortabls augstums sēdēšanai un tā ir pietiekami ietilpīga, lai socializētos. Iekšpusē ir noņemams tīkls un vairākas kabatas mantu glabāšanai. Lielās ieejas ar smalko moskītu tīklu ļauj baudīt skatu, neraizējoties par kukaiņiem. Dažāda augstuma pilnībā aizveramie ventilācijas atvērumi nodrošina labāko iespējamo gaisa apmaiņu. Ārējās durvis iespējams nostiprināt pusatvērtā pozīcijā, kas lieliski noder tropiskajos apstākļos. Telts ārējā daļa ir izgatavota no Fjällräven augstākās kvalitātes TripleRip neilona un veidota inovatīvā, svaru samazinošā un izturīgā konstrukcijā, kas apvieno divus dažādus materiālus - plānāku 20 D neilonu augšdaļā un biezāku 40 D neilonu apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Abisko Dome, kā visas Fjällräven teltis, izgatavota neizmantojot PVC (polivinilhlorīdu) un kaitīgus apstrādes līdzekļus, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO SHAPE 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Viegla un izturīga tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm visa gada garumā. Tā veidota samazināta svara, pazemināta profila konstrukcijā, tai ir plaša priekštelpa un lieliska ventilācija - telts ārējo daļu var uzrullēt abos tās galos. Ārējā daļa izgatavota no augstākā izpildījuma TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo - tā, uzslienot telti, iekšējā daļa tiek saglabāta sausa. Kabatas telts lokiem ir ārpusē un atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu - vienkāršai uzsliešanai. Tās veidotas pietiekami plašas, lai sarežģītos apstākļos varētu lietot dubultu telts loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Lielie, augstu pozicionētie ventilācijas atvērumi sniedz izcilu gaisa apmaiņu un visi telts atvērumi ir ar smalku tīklu, kas neļauj pat mazākajiem kukaiņiem iekļut teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus un saglabājot labu ventilāciju - kvalitatīvie YKK rāvējslēdzēji aprīkoti ar pašbloķējošu funkciju. Priekštelpā ir daudz vietas mantām vai četrkājainajam draugam. Ieeja ir no sāniem, kas ļauj maksimāli izmantot telpu. Telts iekšpusē ir aukla veļai un tīklveida kabatas mantām. Abisko Shape 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

Pinguin BASE CAMP

€ 310,00
€ 395,00

Pirkt

Klasiska ģimenes telts

Base Camp ir klasiska ģimenes telts ar divām atsevišķām guļamtelpām un plašu starptelpu, kura funkcionē gan kā mantu glabātuve, gan arī noder kā nojume vai nu lietū, vai spilgtā saulē. Kad telts ir uzslieta, ir iespējams izveidot arī uz āru izvirzītu marķīzes tipa nojumi. Telts kupolu balstošā konstrukcija veidota no četriem telts lokiem, kuri krustojas 5 punktos; šī konstrukcija ir ļoti izturīga un noturēs telts sienas taisnas un stingras pat ļoti vējainā un brāzmainā laikā. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas.

Pinguin HORIZON

€ 119,00
€ 150,00

Pirkt

Kempinga un ceļojumu telts

Ietilpīga kempinga un ceļojumu telts, kas piemērota 3 cilvēkiem. Tai ir divos virzienos vērstas ieejas ērtai iekļūšanai un izkļūšanai. Plašais priekšnams paredzēts līdzpaņemto mantu glabāšanai, kupolveida griesti nodrošina pietiekami lielu telpu arī vertikālā veidā, turklāt uzcelt šo naktsmītni ir ērti un viegli. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas.

Pinguin GEMINI 150 EXTREME SNOW

€ 268,00
€ 339,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts neparedzamiem laikapstākļiem

Funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām personām. Piemērota lietošanai sarežģītos laikapstākļos. Teltij ir stingrs telts loku konstrukcijas atbalsts - tie izgatavoti no īpaša dūralumīnija sakausējuma 7075 T9. Ārējais materiāls izgatavots no īpaši viegla ripstop materiāla un tam ir UV aizsardzība. Telts aprīkota ar sniega aizsargiem.

Pinguin Gemini 150

€ 170,00
€ 215,00

Pirkt

Kupolveida 2-3vietīga telts

Funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām - trīs personām. Tā aprīkota ar divām durvīm, kas tās izmantošanu padara īpaši komfortablu. Stingrā telts balsta struktūra, aprīkota ar Dural 7001 T6 alumīnija sakausējuma telts lokiem un poliuretāna pārklājumu grīdai un sienām, padara to vēja un ūdens noturīgu dažādos laikapstākļos, arī kalnos un ziemā.

Pinguin ECHO 1

€ 157,00
€ 200,00

Pirkt

Vienvietīga tuneļveida pārgājienu telts

Vienvietīga tuneļveida pārgājienu telts, kas ir ideāla, ja meklē viegli uzceļamu telti ar pietiekami lielu ietilpību, kuras svars ir minimāls. Teltij ir viena ieeja, alumīnija sakausējuma telts loki un priekštelpa mantu novietošanai. Silikonizētā telts ārējā daļa sniedz labu noturību pret lietu (4000 mm) un aizsardzību pret UV starojumu, saglabājot mazu telts svaru. Grīda izgatavota no izturīga neilona materiāla, kas pārklāts ar poliuretānu (10000 mm). Vietu skaits 1 Izmērs Garums: 250 cm Platums: 145 cm Guļamzonas garums: 235 cm Guļamzonas platums: 65/95/60 cm Augstums: 95 (100) cm Ārējais materiāls Neilons RipStop, silikonizēts 4000 mm Grīdas materiāls Neilons, PU pārklājums 10000 mm Telts loki Dural 7001 T6; 3 loki Ø 8,5/7 mm Iepakojums 40 x 12 cm Durvis 1 Ventilācijas logi 3

Pinguin CAMPUS 5

€ 276,00
€ 300,00

Pirkt

5-vietīga ģimenes telts

Campus 4 ir ideāla izvēle Tavām brīvdienām – šī četrvietīgā ģimenes telts ir ļoti ietilpīga, turklāt teltij ir veselas trīs ieejas, kuras ir pielāgojamas pēc vajadzības, un 5 ventilācijas lūkas gaisa apmaiņai. Plašais priekšnams paredzēts līdzpaņemto mantu glabāšanai, kupolveida griesti nodrošina pietiekami lielu telpu arī vertikālā veidā. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas. Atšķirībā no citām līdzīgām liela izmēra teltīm, uzcelt šo naktsmītni ir ērti un viegli.

Vaude Hogan Ultralight 2P Green

€ 375,00
€ 450,00

Pirkt

Ļoti viegla kalnu un pārgājienu telts divām personām

Lieliska noturība pret ūdeni un stabilitāte vējā, ērta un ātra uzsliešana. Regulējamā ventilācijas sistēma sniedz izcilu mikroklimatu. Telts atbilst Vaude Green Shape un bluesign® standartam- tā izgatavota dabai un cilvēkam draudzīgā veidā.

Pinguin Serac Dark Green

€ 95,00
€ 119,00

Pirkt

3-vietīga ģimenes kempinga telts

Trīsvietīga, klasiska kempinga un ceļojumu telts ar vienu ieeju. Teltij ir pašatbalstoša kupola struktūra un priekšnams mugursomu novietošanai. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas, tās PU pārklājums sniedz aizsardzību pret lietu.

EuroTrail MOUNT WHITNEY

€ 79,00
€ 99,00

Pirkt

Trīsvietīga telts

Plaša kupola formas telts ar durvīm priekšpusē un sānā. Whitney teltij ir noņemama grīda priekštelpā. Grīda ir veidota, lai ūdens un netīrumi neiekļūtu iekšpusē. Plašajā telts iekšējā daļā ir pietiekoši daudz vietas 3 personām. Krāsa: Zaļa/Pelēka

Pinguin Serac Green

€ 95,00
€ 119,00

Pirkt

3-vietīga ģimenes kempinga telts

Trīsvietīga, klasiska kempinga un ceļojumu telts ar vienu ieeju. Teltij ir pašatbalstoša kupola struktūra un priekšnams mugursomu novietošanai. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas, tās PU pārklājums sniedz aizsardzību pret lietu.

Pinguin CAMPUS 4

€ 214,00
€ 270,00

Pirkt

4-vietīga ģimenes kempinga telts

Campus 4 ir ideāla izvēle Tavām brīvdienām – šī četrvietīgā ģimenes telts ir ļoti ietilpīga, turklāt teltij ir veselas trīs ieejas, kuras ir pielāgojamas pēc vajadzības, un 5 ventilācijas lūkas gaisa apmaiņai. Plašais priekšnams paredzēts līdzpaņemto mantu glabāšanai, kupolveida griesti nodrošina pietiekami lielu telpu arī vertikālā veidā. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas. Atšķirībā no citām līdzīgām liela izmēra teltīm, uzcelt šo naktsmītni ir ērti un viegli.

Vaude CAMPO FAMILY 5P

€ 328,00
€ 419,00

Pirkt

5-vietīga trīssezonu ģimenes telts

Komfortabla un plaša trīssezonu telts piecām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, nakšņošanai kempingā un jebkurām citām brīvdabas aktivitātēm kopā ar ģimeni. Teltij ir ļoti komfortabls augstums - tās vidus daļā pat iespējams nostāties kājās. Tai ir stabila konstrukcija un lieliska gaisa cirkulācija.

EuroTrail Camp 3 Poly

€ 79,00
€ 99,00

Pirkt

Kupolveida trīsvietīga kempinga telts

Kupolveida telts, kas piemērota trīs personām. Viegla, kompakta un ātri uzslienama. Teltij ir ventilācijas lūkas, iekšējās kabatas mantām un dažādiem sīkumiem. Vietu skaits: 3 Garums: 310cm Platums: 210cm Guļamzonas garums: 200cm Guļamzonas platums: 200cm Priekštelpas platums: 95cm Augstums: 125cm Mitrumizturība: 3000 mm Ārējais materiāls: 185T poliesteris; PU pārklājums 3000mm; visas šuves līmētas Iekšējais materiāls: Elpojošs poliesters; ugunsdrošs PE grīda Telts loki: Fiberglass 8.5mm Iepakojums: 19x63cm Papildaprīkojums: Lieli logi; Kabatas piederumiem; Ventilācijas punkti; Labošanas komplekts; Viegli uzceļama. Krāsa: Pelēka/melna.

Frendo FLY 2 Tent-shelter, for 2 persons

€ 95,00
€ 118,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Karkass: Alumīnijs Telts ārējais materiāls: 210T Poliesters ar PU pārklājumu Telts iekšējais materiāls: 190 T "Elpojošs" poliesters Grīda: 150D poliesters Pretodu tīkls, 2 iekšējas uzglabāšanas kabatas

FF Veikals piedāvājums spēkā: 17.12.2017