67001100

Jaunums

Mobicool Ice Cube Blue

Mobicool Ice Cube Blue

€ 17,00

Kompakta izolācija

FF iesaka

Salidzini.lv logotips
-33%Akcija

High Peak Kira 3

€ 100,00
€ 150,00

Pirkt

3-vietīga kupolveida tūrisma telts

Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem 8.5mm Speciāli nošūtas dubultas vīles. Mitrumizturība: 3000mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls guļamtelpas durvīs. 1 ventilācijas lūka. 2 durvis.

Pinguin Arris Green

€ 123,00
€ 155,00

Pirkt

2-vietīga pārgājienu telts

Arris ir divvietīga pārgājienu telts, kas ir ideāla, ja meklē viegli uzceļamu telti ar pietiekami lielu ietilpību, kuras svars ir minimāls. Šis modelis ir veidots atbilstoši ceļotāju un velosipēdistu prasībām. Telts ir viegli pārvadājama arī garos velobraucienos. Teltij ir viena ieeja, ir priekštelpa mantu novietošanai, teltij ir pašatbalstoša uzbūve.

-33%Akcija

High Peak Texel 3

€ 60,00
€ 89,00

Pirkt

Trīsvietīga kupolveida telts

Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem. Ieeja ar tērauda mietiņiem. Mitrumizturība: 1500mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. 1 durvis. Izmērs iepakotā veidā: G58cm x D15.5cm.

-33%Akcija

High Peak Texel 4

€ 68,00
€ 102,00

Pirkt

Četrvietīga kupolveida tūrisma telts

Arējā telts no 100% poliestera ar PU pārklājumu. Iekšējā telts no 100% poliestera. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem. Ieeja ar tērauda mietiņiem. Mitrumizturība: 1500mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. 1 durvis Izmērs iepakotā veidā: G58cm x D16cm.

Fjällräven AKKA 2

€ 463,00
€ 580,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts

Droša, stabila klasiskas tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm, lietošanai visa gada garumā.

Fjällräven ABISKO VIEW 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Ventilējoša divvietīga telts

Viegla un ventilējoša pašatbalstošas konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm trīs sezonu garumā. Teltij ir divas priekštelpas, kuras iespējams atvērt, lai nodrošinātu labāku ventilāciju un labāku skatu - smalkais tīkls, kas iestrādāts atvērumos, pasargā no kukaiņu iekļūšanas teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo, teltij ir divi loki, kas divreiz krustojas - telts ir pašatbalstošas konstukcijas. To var stingri un stabili nostiprināt, pateicoties 6 izturīgā Dyneema materiāla spriegošanas auklām un vieglajiem, izturīgajiem mietiņiem. Telts iekšpusē ir aukla veļai un sešas kabatas dažādiem sīkumiem. Ārējā daļa izgatavota no Fjällräven augstāko tehnoloģiju TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Abisko View 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

-33%Akcija

High Peak Tauris 4

€ 277,00
€ 415,00

Pirkt

Četrvietīga divu moduļu ģimenes telts

Arējā telts 190T 100% poliestera ar PU pārklājumu. Telts grīda no 100% PE. Telts konstrukcijas mietiņi 11mm Speciāli nošūtas dubultās vīles. Mitrumizturība: 4000mm. Sānu un frontālas ieejas konstrukcija Kvalitatīva gaisa apmaiņa Dzivojamā telpā polietilēna grīda Guļamtelpa sadalita divas atseviškās telpas (140 x 220) + (140 x 240) Stabila konstrukcija pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. Sānu logi

-44%Akcija

High Peak Ontario 3

€ 50,00
€ 90,00

Pirkt

Kupolveida tūrisma 3-vietīga telts

Arējā telts no 190T 100% poliestera ar PU pārklājumu. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem. Ieeja ar tērauda mietiņiem. Mitrumizturība: 1500mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. * 1 durvis. * Izmērs iepakotā veidā: G50cm x D13,5cm

Fjällräven ABISKO DOME 2

€ 717,00
€ 999,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Ietilpīga un stabila kupolveida telts divām personām, kas lieliski piemērota pārgājieniem, trekingam, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā visa gada garumā. Telts divas plašās priekštelpas ar divām ieejām sniedz ērtu dzīvošanu un mantu organizēšanu. Iekšējā daļa savienota ar ārējo. Abisko Dome trīs telts loku konstrukcija ir pašatbalstoša un vienkārši uzslienama, spriegošanas auklas noder, lai to pilnībā nostiprinātu stiprā vējā. Telts loku kabatas atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu un ir pietiekami plašas, lai skarbos laikapstākļos varētu lietot dubultu loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Teltij ir komfortabls augstums sēdēšanai un tā ir pietiekami ietilpīga, lai socializētos. Iekšpusē ir noņemams tīkls un vairākas kabatas mantu glabāšanai. Lielās ieejas ar smalko moskītu tīklu ļauj baudīt skatu, neraizējoties par kukaiņiem. Dažāda augstuma pilnībā aizveramie ventilācijas atvērumi nodrošina labāko iespējamo gaisa apmaiņu. Ārējās durvis iespējams nostiprināt pusatvērtā pozīcijā, kas lieliski noder tropiskajos apstākļos. Telts ārējā daļa ir izgatavota no Fjällräven augstākās kvalitātes TripleRip neilona un veidota inovatīvā, svaru samazinošā un izturīgā konstrukcijā, kas apvieno divus dažādus materiālus - plānāku 20 D neilonu augšdaļā un biezāku 40 D neilonu apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Abisko Dome, kā visas Fjällräven teltis, izgatavota neizmantojot PVC (polivinilhlorīdu) un kaitīgus apstrādes līdzekļus, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO SHAPE 2

€ 598,00
€ 749,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Viegla un izturīga tuneļveida konstrukcijas telts divām personām, kas piemērota pārgājieniem, trekingam u.c. brīvdabas aktivitātēm visa gada garumā. Tā veidota samazināta svara, pazemināta profila konstrukcijā, tai ir plaša priekštelpa un lieliska ventilācija - telts ārējo daļu var uzrullēt abos tās galos. Ārējā daļa izgatavota no augstākā izpildījuma TripleRip neilona, kas silikonizēts no abām pusēm un veidots inovatīvā konstrukcijā - plānāks 20 D poliamīds augšdaļā un biezāks 40 D apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Tas sniedz izcilu svara un izturības attiecību. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo - tā, uzslienot telti, iekšējā daļa tiek saglabāta sausa. Kabatas telts lokiem ir ārpusē un atzīmētas ar atšķirīgu krāsojumu - vienkāršai uzsliešanai. Tās veidotas pietiekami plašas, lai sarežģītos apstākļos varētu lietot dubultu telts loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Lielie, augstu pozicionētie ventilācijas atvērumi sniedz izcilu gaisa apmaiņu un visi telts atvērumi ir ar smalku tīklu, kas neļauj pat mazākajiem kukaiņiem iekļut teltī. Siltos un mainīgos apstākļos durvis iespējams atstāt pusatvērtā pozīcijā, pasargājot iekšējo telti no lietus un saglabājot labu ventilāciju - kvalitatīvie YKK rāvējslēdzēji aprīkoti ar pašbloķējošu funkciju. Priekštelpā ir daudz vietas mantām vai četrkājainajam draugam. Ieeja ir no sāniem, kas ļauj maksimāli izmantot telpu. Telts iekšpusē ir aukla veļai un tīklveida kabatas mantām. Abisko Shape 2, kā visas Fjällräven teltis, ir igatavota bez PVC (polivinilhlorīda) plastmasas vai kaitīgiem apstrādes līdzekļiem, tā nesatur fluorkarbonu.

Fjällräven ABISKO LITE 2

€ 518,00
€ 649,00

Pirkt

Kupolveida divvietīga telts

Kompakta un stabila divvietīgā pārgājienu telts ceļotājiem, kuri izvēlas doties piedzīvojumos ar vieglu mugursomu. Tā veidota pazeminātā tuneļveida konstrukcijā, lai iegūtu vieglāku rezultātu, saglabājot plašumu. Izcili piemērota trekingam gada siltākajos mēnešos, kā arī skarbiem apstākļiem ziemā. Telts ārējā daļa ir izgatavota no Fjällräven augstākās kvalitātes TripleRip neilona un veidota inovatīvā, svaru samazinošā un izturīgā konstrukcijā, kas apvieno divus dažādus meteriālus - plānāku 20 D neilonu augšdaļā un biezāku 40 D neilonu apakšdaļā, kur ir intensīvāka abrazīvā iedarbība. Ārējā daļa ir savienota ar iekšējo - tā, uzslienot telti, iekšējā daļa tiek saglabāta sausa. Abisko Lite 2 ir vienkārši uzslienama, tai ir divi izturīgi un viegli DAC Featherlite NSL telts loki, katrs ar savas krāsas atzīmi. Ja telts tiek izmantota skarbos klimatiskajos apstākļos, iespējams lietot dubultu telts loku komplektu (papildkomplekts nopērkams atsevišķi). Sešas izturīgā Dyneema materiāla spriegojamās auklas ir regulējamas ar vienu roku un tajās iestādāti gaismu atstarojoši elementi. Lielisku gaisa apmaiņu nodrošina lielie, augstu pozicionētie ventilācijas atvērumi. Siltos laikapstākļos ārējo daļu var uzrullēt abos telts galos, lai baudītu svaigu gaisu un skatu. Ja apstākļi ir silti, bet neparedzami, durvis var nostiprināt pusatvērtā pozīcijā- kvalitatīvie YKK rāvējslēdzēji aprīkoti ar automātisko bloķēšanu. Visos telts atvērumos ir plāns un smalks tīkls, kas neļauj kukaiņiem iekļūt iekšpusē. Teltī ir parocīgas tīklveida iekškabatas un veļas aukla, kas ļauj vieglāk žāvēt mantas un tās organizēt. Abisko Lite, kā visas Fjällräven teltis, izgatavota neizmantojot PVC (polivinilhlorīdu) un kaitīgus apstrādes līdzekļus, tā nesatur fluorkarbonu.

-44%Akcija

High Peak Ancona 5

€ 216,00
€ 388,00

Pirkt

4-vietīga divu moduļu ģimenes telts ar divam sānu ieejām

Arējā telts 190T 100% poliesters ar PU pārklājumu. Telts grīda no 100% PE. Ieeja no tērauda mietiņiem. Speciāli nošūtas dubultās vīles. Mitrumizturība: 3000mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. Lieli sānu logi

-40%Akcija

High Peak Sparrow 2

€ 90,00
€ 150,00

Pirkt

Divvietīga tūrisma telts

Arējā telts no 190T 100% poliestera ar PU pārklājumu. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem 7.9mm Speciāli nošūtas dubultās vīles. Mitrumizturība: 3000mm. Stabila pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ieeja teltī. 1 ventilācijas lūka. Izmērs iepakotā veidā: G38cmx16cm.

Pinguin BASE CAMP

€ 310,00
€ 395,00

Pirkt

Klasiska ģimenes telts

Base Camp ir klasiska ģimenes telts ar divām atsevišķām guļamtelpām un plašu starptelpu, kura funkcionē gan kā mantu glabātuve, gan arī noder kā nojume vai nu lietū, vai spilgtā saulē. Kad telts ir uzslieta, ir iespējams izveidot arī uz āru izvirzītu marķīzes tipa nojumi. Telts kupolu balstošā konstrukcija veidota no četriem telts lokiem, kuri krustojas 5 punktos; šī konstrukcija ir ļoti izturīga un noturēs telts sienas taisnas un stingras pat ļoti vējainā un brāzmainā laikā. Telts šuves ir divkārši nostiprinātas.

-32%Akcija

High Peak Como 4

€ 148,00
€ 218,00

Pirkt

4-vietīga divu moduļu ģimenes telts ar divam sānu ieejam

Arējā telts 190T 100% poliesters ar PU pārklājumu. Moduļa grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem (diametrs 8.5mm un 9.5mm). Ieeja ar tērauda mietiņiem. Mitrumizturība: 3000mm. Stabila pret vēju. Katra moduļa ieejās iestrādāts siets pret moskītiem Moskītu tīkls durvīs. 3 ventilācijas lūkas. 2 durvis. Liels logs.

-45%Akcija

High Peak Atmos 3

€ 144,00
€ 262,00

Pirkt

3-vietīga kupolveida telts

Arējā telts no 190T 100% poliestera ar PU pārklājumu. Telts grīda no 100% PE. Karkass no stikla šķiedras mietiņiem 8.5mm Mitrumizturība: 4000mm. Stabila pret vēju. priekšnamā iestrādāta poliestera grīda Moskītu tīkls durvīs. 2 lieli sānu logi. 2 ieejas durvis.

Pinguin Gemini 150

€ 170,00
€ 215,00

Pirkt

Kupolveida 2-3vietīga telts

Funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām - trīs personām. Tā aprīkota ar divām durvīm, kas tās izmantošanu padara īpaši komfortablu. Stingrā telts balsta struktūra, aprīkota ar Dural 7001 T6 alumīnija sakausējuma telts lokiem un poliuretāna pārklājumu grīdai un sienām, padara to vēja un ūdens noturīgu dažādos laikapstākļos, arī kalnos un ziemā.

-33%Akcija

High Peak Santiago 5

€ 222,00
€ 333,00

Pirkt

5 personu ģimenes telts

Stabila pret vēju. Tūrisma telts no 100% poliestera ar PU pārklajumu. Iekšējā telts daļa izgatavota no gaisa caurlaidîga 100% poliestera. Moskītu tīkls durvīs. 1 logs ar moskītu tīklu. 2 lieli logi. 3 ventilâcijas lūkas. Ekipējuma noliktavas platība: 5.88m2. Speciāli nošūtas dubultās vīles. Telts grīda no 100% polietilēna (PE). Karkass izgatavots no stikla šķieiedras mietiņiem (diametrs 11mm). Ieeja ar tērauda balsta mietiņiem (diametrs 16mm). Mitrumizturība: 2000mm

-43%Akcija

High Peak Benito 4

€ 315,00
€ 550,00

Pirkt

Četrvietīga tuneļveida ģimenes telts

Arējā telts 190T 100% poliestera ar PU pārklājumu. Telts grīda no 100% PE. Telts konstrukcijas mietiņi 11mm Speciāli nošūtas dubultās vīles. Mitrumizturība: 4000mm. Sānu un frontālas ieejas konstrukcija Kvalitatīva gaisa apmaiņa Guļamtelpa sadalita divas atseviškās telpas (120 x 215) + (140 x 215) Plaša dzīvojamā telpa 7.2 kvm Stabila konstrukcija pret vēju. Moskītu tīkls durvīs. 1 ventilācijas lūka. Liels logs.

Pinguin GEMINI 150 EXTREME SNOW

€ 268,00
€ 339,00

Pirkt

Divvietīga pārgājienu telts neparedzamiem laikapstākļiem

Funkcionāla un stabila pārgājienu un trekinga telts divām personām. Piemērota lietošanai sarežģītos laikapstākļos. Teltij ir stingrs telts loku konstrukcijas atbalsts - tie izgatavoti no īpaša dūralumīnija sakausējuma 7075 T9. Ārējais materiāls izgatavots no īpaši viegla ripstop materiāla un tam ir UV aizsardzība. Telts aprīkota ar sniega aizsargiem.

FF Veikals piedāvājums spēkā: 20.03.2018